7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    Junior Member crosshoper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Tecrübe Puanı
    0

Uçak mğhendisliği ile ilgili kitaplar=???

Acaba bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz..==??? 2. sınıftayım elimde dogru duzgun kaynak yok acaba ne gibi kitapları kullanıyorsunuz soyleyebilirmisiniz..!!!

Junior Member crosshoper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Uçak mğhendisliği ile ilgili kitaplar=???

büyük bi başarı 800 kişi bakmış ve sıfır yanıt süper yaw biz ancak boyle seyleri basarabiliriz (((

Üye ERHAN316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Tecrübe Puanı
    0

Usta keşke elimden imkanım olsaydı yardım etseydim kusuruma bakma bende 1024 . olarak sayfaa bağlandım merak ettim uçak müh. iligili kitap yazısını duyunca neyse sen canını sıkma bir çarasi bulunur inş.

Saygılarımla...

Junior Member psycho195 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

yunus çengelin termodinamiği, hibbelerin dinamiği, frank white ın akışkanları beer in mukavemeti aklıma gelenler bunlar

Junior Member slymn.kksl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben açıkçası hibbelerin dinamiğini pek tavsiye etmem neden derseniz kitap teknik açıdan belki iii ama kullanabilirlik açısından kötü sınavlara hazırlayamayan bir kitaptır adam konuyla alakalı örnek soru çözüyo sonra genel soruları soruyo ama sorduğu o soruyu çözemiyosun kitaptan bulunmuyo ben de bana uygun olarak çözümlü ek kitabı olan prof.dr.YAŞAR PALA nın matlab destekli mühendislik mekaniği kitabını aldım ben ce süper bi kitap hibbelere bence kafa tutar

ama aklınızda olsun çözümlü ek kitabı olan yayınları tavsiye ederim her zaman çünkü çözdükten sonra ayrıca çözümü incelediğimde ayrı yeten başka bi yol veya tavsiye gösterir bu da ufkunuzu geliştirir ve sadece kitabı ezberlememiş anlamışta olursunuz

teşekkürler

Üye qqqq1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASININ UÇAKLARLA İLGİLİ YAYININA BAKABİLİRİSİN

Junior Member GokhanErdincGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı slymn.kksl Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar ben açıkçası hibbelerin dinamiğini pek tavsiye etmem neden derseniz kitap teknik açıdan belki iii ama kullanabilirlik açısından kötü sınavlara hazırlayamayan bir kitaptır adam konuyla alakalı örnek soru çözüyo sonra genel soruları soruyo ama sorduğu o soruyu çözemiyosun kitaptan bulunmuyo ben de bana uygun olarak çözümlü ek kitabı olan prof.dr.YAŞAR PALA nın matlab destekli mühendislik mekaniği kitabını aldım ben ce süper bi kitap hibbelere bence kafa tutar

ama aklınızda olsun çözümlü ek kitabı olan yayınları tavsiye ederim her zaman çünkü çözdükten sonra ayrıca çözümü incelediğimde ayrı yeten başka bi yol veya tavsiye gösterir bu da ufkunuzu geliştirir ve sadece kitabı ezberlememiş anlamışta olursunuz

teşekkürler
    Yaşar Pala hocanın dinamik kitabı piyasanın en kalitelilerindendir öneririm. Bizzat dersimize girmiş biri ve mükemmel bir mühendistir kendisi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin