9 sonuçtan 1 ile 9 arası
    Junior Member uagem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Hidrolik Konusunda Kendisini Geliştirmek İsteyenler!

Merhaba Arkadaşlar!

Aranızdan Bazı arkadaşlarımızı ücretsiz olarak Hidrolik Eğitimlerinden yararlandırmak isterim bunun için bu konuya merak duyan ve mümkün ise 3. yada 4. sınıfta olan arkadaşlarımızdan tercih yapmamız daha doğru olacaktır.Eğitimimiz ile ilgili detayları [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] adresinden öğrenebilirsiniz, [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] adresine iletişim bilgileriniz ile birlikte hangi okul? kaçıncı sınıf? gibi bilgileri iletirseniz bir sıraya koyarak her eğitim dönemimizde sırayla bu arkadaşlarımızı eğitimlerimize davet ederiz.Neden böyle bir şey yaptığımızı daha iyi anlamak için sanıyorum aşağıdaki bilgiler yeterli olacaktır.
    AKDER Akışkan Gücü Derneği Türkiye'de Hidrolik ve Pnömatik konusunda üretim ve distribütörlük yapan sektörün önde gelen firmaları tarafından kurulmuş bir dernektir.AKDER aynı zamanda Avrupa Akışkan Gücü Dernekleri Birliği diyebileceğimiz CETOP'un da üyesidir. ([Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]) CETOP'un Avrupa'da Hidrolik ve Pnömatik konusunda verilecek eğitimleri desteklemekle birlikte bununla ilgili olarak da hazırlamış olduğu içerik ve bir yol haritası vardır. Biz de AKDER olarak sektördeki yetişmiş ve eğitimli eleman ihtiyacını dikkate alarak bu tavsiyelere uygun bir eğitim merkezi kurduk.Çeşitli kurumların ve üyelerimizin bağışlarıyla Uygulmalı eğitim için gerekli olan tüm teknik ekipmanları bünyemize kattık. Ve UAGEM (Ulusal Akışkan Gücü Eğitim Merkezi) adıyla Eğitim faaliyetlerimize başladık.Asıl amaç sektörde zaten bu konuyla ilgili işlerde çalışan elemanlara eğitim vererek ekipmanların daha doğru kullanılmasına ,oluşabilecek kazaların önüne geçilmesine ve verimliliğin artışına katkıda bulunmaktır.Fakat siz değerli arkadaşlarımın da bu konuda genel bir bilgi sahibi olmaları hem sizlere hemde bizim hizmet ettiğimiz Hidrolik-pnömatik sektörüne katkı sağlayacaktır.
    Not: Bu ticari amaçlı bir kampanya değildir.Önümüzdeki ilk eğitimimiz 18 Ocakta düzenlenecektir.15 Ocak tarihinde eğitimimize katılacak 1 kişiyi yine bu sayfada yayınlayacağız.

[Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]

Üye qqqq1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Hidrolik Konusunda Kendisini Geliştirmek İsteyenler!

TEŞEKKÜRLER

efs
    efs çevrimdışı
    Junior Member efs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

teskkurler

Senior Member Tolga19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    8
    Tecrübe Puanı
    0

Çok güzel bir proje, emeğinize sağlık, umarım katılırız...

Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler

Junior Member uagem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Eğitim için ilk Başvuran arkadaşımız "Mehmet DEMİR" dir. Kendisi dilerse eğitimimize katılabilir.

Ayrıca öğrenci arkadaşlar kendi üniversitelerinden 12-15 kişilik gruplar oluşturabilirlerse sadece onlara özel ücretsiz eğitimler düzenlemek isteriz bu eğitimlerin istanbuldaki eğitim salonumuzda olmasında teknik imkanlardan yararlanmak adına fayda var fakat gerekirse eğitimleri üniversite de düzenleyebiliriz, bu organizasyonu yapabilecek öğrenci arkadaşlar benimle [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] adresinden irtibata geçebilirler.

Junior Member k1mJo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Tecrübe Puanı
    0

Eğitimin,İstanbul'da olması benim için çok kötü oldu.Hep böyle birşey araştırıyordum

Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

TEŞEKKÜRLER

Junior Member çöllüoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkürler!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin