5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Junior Member tizzby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba ben össye hazırlanıyorum ve deniz ulaştırma işletme muhendisliği ist....

merhaba herkese selam eger aranızda deniz uılastirma ve isletme muh. olan ark. warsa veya konu hakkinda bilgisi olan varsa bana yardimci olabirmi acaba . bu sene snava giricem sayısal bölümden ve bu bölümü istiyorum . fakat hakkında bildiklerim sınırlı .gerek iş sahası olsun gerek başka faktörler açısından .. yardımcı olmanız dileğiyle. herkesin ramazan bayramını kutlarım...

Member kou_volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    8
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: merhaba ben össye hazırlanıyorum ve deniz ulaştırma işletme muhendisliği ist....

arkadasım : itü dekini söylemek istiyorum...gittim bizzat tercih zamanında konusmus biri olarak güzel bölüm fakat iyi tarafları oldugu gibi kötü sayılacak yerleride var...bu bölümü bitirince gemi kaptanı olacaksın ve stajını uzun yol gemilerinde yapacaksın...okulda sac sakal gibi durumlara dikkat ediliyormus kısaca askeri disiplin var desek yeri... kaptan oldukdan sonrada denizlerde olacagından sosyal hayatın kalmayacak tabi belirli zamanlarda..peki bu kadar olumsuz sayılacak bilgi yazdım peki iyi yanı yok mu diosan ...parasal yönden dehset güzel bir bölüm ama bunlara katlanabilersen..sahsen ben katlanamadım

Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: merhaba ben össye hazırlanıyorum ve deniz ulaştırma işletme muhendisliği ist....

hmm anliyorum . oncelikle cvp verdiin icin tesekkurler . yani sen bi nevi askere gidiyomus gibi oluyosun diyosun. yanliz snn bahsettigin su gemi kaptanligini bn tam anlamadim daha doruusu bn kaptanlik anlaminda bi egitiminin olmadigini dusunuyodum .

Member kou_volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    8
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tizzby Nickli Üyeden Alıntı
    hmm anliyorum . oncelikle cvp verdiin icin tesekkurler . yani sen bi nevi askere gidiyomus gibi oluyosun diyosun. yanliz snn bahsettigin su gemi kaptanligini bn tam anlamadim daha doruusu bn kaptanlik anlaminda bi egitiminin olmadigini dusunuyodum .
    arkadasım aklında yinede soru işareti kalmıssa bunları gidermen için tercih zamanı yada musait oldugun zaman üniversiteye gidip kafandaki soru işaretlerini giderebilrsin...tercihler aslında öss den dahada zordur bunu biliosan sorun yok zaten ...istedgiin bölümler hakkında herseyi ögren ve sonra sec...basarılar...

Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

ok saol cvp icin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin