4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Junior Member turani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

VİSTA PROBLEMİ

Arkadaşlar vistaya 2007 solid kuruluyormu çok acil ben daha önce kurdum program uyumluluğundan hata verdi lütfen acil yardım edin

Senior Member Negative - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    48
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: VİSTA PROBLEMİ

Kurulmuyor. 2008 uyumludur.

Düzeltme: Daha doğrusu kuruluyor, kurduktan sonra çalıştırılmıyor, zaten sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır seçeneği de yok!
    http://www.dilimdilim.com/arkaplan/1.jpg<br />Sunumlarımdaki şifre: Teşekkürler ise;<br />T harfi büyük,ş harfi ile yazılmıştır.<br />Bundan sonraki yeni şifre: Tesekkurler dir.<br />Türkçe karakter yoktur ama yine de T harfi BÜYÜKTÜR!!!Kopyala-Yapıştır yapmayın..

Junior Member vk_zworykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

autocad aslında kendi sitesinde sp koymuş 2007 versiyonunun vistaya uyumlu olması için. solid için böyle bir şey var mı. haberi olan var mı?

Junior Member aguldemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Vistada en iyi çalışan solid 2007. Yeni versiyonlarda 2008-2009 sorunlu. Ben lisanslı 2009 kullanıyorum Vista bussines işletim sisteminde problemle karşılaştım ama sp1 yükleyince düzeldi. aynı şey 2008 içinde geçerli yanlış hatırlamıyorsam ondada sp 5 kurduktan sonra sorun giderilebilmişti. Hatta programı satan yer bile vistada arasıra yanıt vermeme gibi sorun çıkarttığını söyledi.Ben kardeşime 2007 kurdum (kırık) olarak. tabi öğrenci evde çalışması için... Ondada vista home premium yüklü sorunsuz çalışıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin