4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Üye onur konya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya
    Konular
    7
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

SOLİDWORKS 2010 KURULUMUNDA SORUN

BEYLER SOLİDWORKS 2010 KURDUM FAKAT "UYGUN GÜVENLİK ARACINA ERİŞİM SIRASINDA BİR SORUN ÇIKTI" YAZISI ÇIKIYOR.FAKAT DİĞER MODÜLLERİNDE HERHANGİ BİR SORUN YOK.SADECE SOLİDWORKS VE SOLİDWORKS EXPLORER DE VAR BU SORUN. BİR DE ANSYS PROĞRAMINI KURDUĞUMDA BU SEFER SOLİDWORKS AÇILIRKEN "MICROSOFT.NET ÇERÇEVESİ EKSİK" VE "ANSYS PROĞRAMLARINDAN BİRİ EKSİK" YAZISI İBARELERİ KARŞIMA ÇIKIYOR.BU PROĞRAMLAR FULL VE HATASIZ OLDUKLARINA GÖRE DEFALARCA KEZ YÜKLEYİP SİLMEME RAĞMEN BU SORUNU DÜZELTEMEDİM.ACABA NE YAPARSAM HATA MESAJI ALMMA VE PROĞRAMIM DÜZGÜN ÇALIŞMAYA BAŞLAR?İLGİ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Senior Member [EXE]LANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    112
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: SOLİDWORKS 2010 KURULUMUNDA SORUN

arkadaşım dediğin türden bir problemle karsılasmadım.. benım torrentten attığım sürüme bakarsan sorun olmayacaktır.sorunun bu yüzden kaynağını bilmiyorum..
    Güçlü Olmak Akıllıcadır, Düşmanını Barışa Zorlar..!<br /><br />Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler<br />Bağrına taş basarsın acılar birgün diner<br />Giden gitsin aldırma ne yangınlarda söner<br />Sakın bakma arkana Krallar önde gider..!<br /><br />Keşke insanlara yardımcı olabilsem!!

Üye onur konya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya
    Konular
    7
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

sanırım BİLGİSAYAR WİNDOWS 7 VE 32X MICROSOFT.NET FRAMEWORK ÜN 3.5 VE 4 SÜRÜMLERİNİ DE DENEDİM OLMADI BİR TÜRLÜ SOLİDE BUNU TANITAMADIM VE ANSYS 12.0 PROĞRAMI İLE SOLİDWORKS 2010 LA UYUM SAĞLAYAMADI BU KONUDA NE YAPILMASI GEREKİLİR BU ŞEKİLDE SIKINTIMI BELİRTİRSEM DAHA SAĞLIKLI OLABİLİR.

Senior Member [EXE]LANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    112
    Tecrübe Puanı
    0

solid 2011 kullansan 2010 yerine sorun o zaman olur mu diye baksan olur mu zaten ben 2011 i de vermistim sorun kalkacaktır birde versiyon dene istersen
    Güçlü Olmak Akıllıcadır, Düşmanını Barışa Zorlar..!<br /><br />Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler<br />Bağrına taş basarsın acılar birgün diner<br />Giden gitsin aldırma ne yangınlarda söner<br />Sakın bakma arkana Krallar önde gider..!<br /><br />Keşke insanlara yardımcı olabilsem!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin