6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: SOLİD ACİL

Junior Member ramazan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Tecrübe Puanı
    0

SOLİD ACİL

arkadaşlar cnc freze tezgahında calışıyorum.solid works kursuna gidicem 96 saat 2.3boyutlu .yüzey modeller.montaj simülatör,kalıplama,cam,hepsi 1100ytl nasıl fiyatı firma meg sertifıkalı lisans diploması yanı kısaca tezgahı bırakıp çizimçilik yapmak iştiyorum olur acaba resin bilgim cok iyi meslek lisesi mezunuyum fikir almak iştiyorum acil

Junior Member musti1310 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: SOLİD ACİL

solid çok basit 1 gün videolu derslere bak 2. gün canavar olursun

Junior Member omerhattap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

solidworks gorundugu kadarda kolay degıl kolay olmasına kolayda derınlıklere ındıgın zaman zorlugunu fark edebılıyon 2 3 gunde ogrenılecek sey degıl bız 360 saat egıtım verdık yınede cok sey verdık dıyemeyız tabı burda egıtım verdıgın kısıde cok onemlı bız tekstılle ugrasan kısılere solidworks egıtımını verdık cnc ısıyle ve teknık resmı bılen kısıler cabuk zamanda orta duzey kullanıcı vasfına erısebılır.

Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadasım 1100 lıra ıyı rakam 92 saattede soyledıgın uygulamarı gosterrıler ama nasıl gosterırler solidworks ıcınde her bı uygulama alanı bı dal modelleme bı dal kalıplama bı dal montajcılık analız hesaplamalar vs. bunların hepsını 92 saatte yuzeysel be bırer ornekle verırler tabı kurs sızın ıcın ıyı bı fırsat. Kursa kayıt olmadan once megep kapsamlı meslek lıselerınde 360 saat cadcam kursları var 360 saat dıyom ozel kurstan almaya kalksan 3 bın lıraya mal olabılecek bı rakam cevrendekı meslek lıserınle gorusmenı tavsıye edıyorum sıze.Bu kurslar ucretsiz

Bı baska kurs bılgısı vereyım gecenlerde arkadasım kayıt oldu 1450 tl ye
    solidworks
    autocad
    powermill ve cnc kursunu alıyor.

Junior Member ramazan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar projekte ders anlatımı herkazin önünde iyi bir bilgisaray ve kurs sana iş imkanı tanıyor en az maas su anda 1400 ytl gecen ay arkadas iş bası yaptı sadece bu kursu görerek tabi ki meslek te önemliydi artı ları:2009,2010,2011 mesala solid cıktığı zaman bedava ders göre bilme imkanı tekrarlama var .calıştığın t-yerde çizemiceğin bişey olursa bunlar sana o parcayı beraber cizme imkani disardan gelen parcaları 1500 ytl çiziyorlar yani kurs senin paranı alayım da demiyor devamlı yardımcı oluyor he ben bunu 4 aydan beri arasytırıyorum okullarda bu fırsat su anda yok ne zaman olur bellide değil ama okul sana baslarını gösterir .gine çalışmasanda elinde bir ekstra güvence autocad ise ben solid varken autocad gerek yok artık diye düsünüyorum GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM

Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Eger iş imkanı varsa kurs bıtımı ,kacırma derım 2 anlattgın gıbıse 2 maasınla amortı edersın.
    okullardakı egıtımler ve ozel kursların vermıs oldugu egıtımler profesyonel egıtımler degıldır. Benım kanaatım bu kendını gelıstırerek ıyı bı solidcı olursun. yazdıklarımızla sızı etkılemeyelım dusuncelerımı yansıttım karar sızındır tabıkı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin