3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Junior Member enestp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

fortran ''fatal error'' sorun nedir

arkadaşlar visual fortranla programlamaya yeni başladım.bir kaç kere kullandım daha sonrasında fatal error mesajı ekranda beliriyor.bir arkadaşım da benim gibi vista üzerinde kurulu programdan aynı mesajı alıyor bundan olabilir mi.visual fortranı kaldırıp tekrar yükledim ama durum aynı.bu iş nasıl çözülür yardım ederseniz çok sevinirim

Senior Member carpuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    8
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: fortran ''fatal error'' sorun nedir

ben de fortrana yeni başladım, fakat fatal error hatasıyla hiç karşılaşmadım, zaten fatal error da fortranın yazılımıyla değil programla alakalı bi hata gibime geliyor. daha detaylı yardım edebilmeyi isterdim ::S
    Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.

Junior Member birdy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: fortran ''fatal error'' sorun nedir

kardeş bende aynı problem nxde veriyordu, çalıştırdığımda "FATAL ERROR DETECTED UNABLE TO CONTİNUE" mesajı çıkıyordu. Internet Explorer 7den kaynaklanan problemmiş ve Nx klasörün içinden "psapi.dll" sildiğimde problem kayboldu.şu an program çılışıyor. istersen bir bak derim fortrana klasörüne öyle bir dll varsa ilk önce yedekleyip sil bakalım derim. kolay gelsin..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin