4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Junior Member suffermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Damper Tasarımı yardım

iyi günler arkadaşlar, damper tasarımı ve devrilme sırasında şaseye gelen kuvvetlerin hesabını yapacağım bir projem var.Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımını alabilirsem çok memnun olurum.Şimdiden çok teşekkürler.

Junior Member server2486 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Damper Tasarımı yardım

damper tasarimi kolay hadi onu gectik devrilme sirasinda nereye gelen kuvvey cekeremi neyin damperi bu arkadasim neye göre kuvvet alıcaz bunu tamama programla kuvvetleria aneliz edebiliyoruz da daha acik olsan

Senior Member muratall01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    8
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı suffermore Nickli Üyeden Alıntı
    iyi günler arkadaşlar, damper tasarımı ve devrilme sırasında şaseye gelen kuvvetlerin hesabını yapacağım bir projem var.Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımını alabilirsem çok memnun olurum.Şimdiden çok teşekkürler.
    damper imalatçısı firmalar neredeyse bütün büyük şehirlerde var.daha iyi bir ödev yapmak isterseniz size tavsiyem ödevinizi bu firmalarla görüşerek hazırlayın.eskiden adanada olsanız sizi yönlendirebileceğim bir firma vardı ama maalesef kriz bu firmayıda "teğet geçti"
    zaten webde konunuzla ilgili döküman bulacaksınız muhtemelen, takıldığınız bir ayrıntı olursa o zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Alıntı server2486 Nickli Üyeden Alıntı
    damper tasarimi kolay hadi onu gectik devrilme sirasinda nereye gelen kuvvey cekeremi neyin damperi bu arkadasim neye göre kuvvet alıcaz bunu tamama programla kuvvetleria aneliz edebiliyoruz da daha acik olsan
    türkçeyi de beni de ağlattınız, kahrettiniz, lütfen dilimize özen gösterin..

Junior Member server2486 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

kusura bakma muratall01 uzun zamandir pek türkce konusmuyorumda arada oluyor öyle ne yaparsin iste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin