3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Member blueflame08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    8
    Tecrübe Puanı
    0

dil öğrenebileceğiniz güzel bir site

merhaba arkadaşlar, daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum, dil öğrenmek için pratik ve eğlenceli bir site, çokta yararlı, siteye kayıt olup konuştuğunuz dili ve öğrenmek istediğiniz dilleri seçiyorsunuz, sitede verdiğiniz, writing ve speaking ler direk o dili konuşan diğer üyeler tarafından değerlendiriyor.ayrıca site size ders veriyor. bir sonraki seviye için o dersleri geçmelisiniz. umarım yararlı olur. işte web sitesi : [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]

Junior Member Laurelinx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: dil öğrenebileceğiniz güzel bir site

evet gerçekten çok güzel ve dil öğrenmeyi daha zevkli kılıyor oturup kitaptan çalışmaktan daha güzel... kesinlikle tavsiye ediyorum, sanırsam 35 veya daha üzeri dil var , alıştırma yaparak, diğer üyelere yardım ederek ve çeviriler vs yaparak da puan toplayabiliyoruz
    If there were words for this<br />would i sing or would i scream?<br />I&#39;d give my blood to stay<br />my blood just to stay right here<br />something can never share<br />this urging need to<br />invite the darkside in<br />into my haven

Junior Member muammer66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: dil öğrenebileceğiniz güzel bir site

slm

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin