8 sonuçtan 1 ile 8 arası
    Junior Member cangece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Tecrübe Puanı
    0

Daylight ingilizce egitim seti!!!

Sınıf ortamında hazırlanmış ve benimde ingilizceyi ögrendiğim settir ;toplam 80 cd 'dir ben suan 10 cd yi upload ettim ;bu 10 cd yi izlediginiz zaman ne kadar başarılı bir set oldugunun farkına varcaksınız ;Ben şuan 65 deyim ve çalışdıgım firmada gelen misafirlerle rahatlıkla sohbet edebiliyorum ve bu başarı bu set sayesinde oldu ;Ben hiç bir şekilde kursa falan gitmedim , ünivertedede ingilizceden sadece 11 cd sini izleyerek geçmişdim hiç unutmam ;Bu konuda sıkıntı çeken arkadaşlar için yükledim bir sene silinmeyecekdir videolar.Dersler 1 saat olup kesinlikle anlayacaksınız;anlamadıgız yerlerde sorabilirsiniz ben her zaman yardımcı olurum sizlere ;geri kalanı gelen istek ve yorumlar dogrultusunda yükleyeceğim...

NOT :Pratik konusunda sıkıntı çekerseniz benimle irtibata geçin yardımcı olurum size (pm)

[Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] am;is;are.rar
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] soru kalıpları how;which;what.rar
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] Geniş zaman hareletli.rar
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] same,any,much, many.rar
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] Geçmiş zaman.rar
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] Alıştırmalar.rar
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] Daha ve en.rar
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] Gelecek zaman.rar
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] perfeck tence.rar
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] şimdiki zaman.rar
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] Genel ingilizce.rar

Junior Member gurkan_mm_19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Daylight ingilizce egitim seti!!!

linkleri şimdi indirmeye başladım çok teşekkür ederim paylaşım için...writing ve grammer imin iyi olduğunu düşünüorum ama speaking ve listening de sorunlarım var!..umarım bu set sayesinde geliştirebilirim daha fazla bi şekilde..
    setin devamını yükleyebilirsen çok memnun olurum!!!
    SAYGILAR

Konular
    11
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gurkan_mm_19 Nickli Üyeden Alıntı
    linkleri şimdi indirmeye başladım çok teşekkür ederim paylaşım için...writing ve grammer imin iyi olduğunu düşünüorum ama speaking ve listening de sorunlarım var!..umarım bu set sayesinde geliştirebilirim daha fazla bi şekilde..
    setin devamını yükleyebilirsen çok memnun olurum!!!
    SAYGILAR
    rica ederim en kısa zamanda yüükleyecegim süpen olmasın... pm atarım sana

Junior Member oblomov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşım dosyayı indirdim.açtıgımda klosör boş gözüküyor ama klasörün özelliklerine baktığımda 280 mb gözüküyor. dosya gizli bende windows 7 var dosyayı göremiyorum ne yapmalıyım teşekürler.

Konular
    11
    Tecrübe Puanı
    0

k bakma salaklıgıma gelmiş ben vısta kullanıyorum bende bilgisayara girdiginde sol üstde düzenle sekmesii görceksin oraya tıkla klasör seçenekleri ordan ayarlarsın k bakma unutmusum gizliyi kaldırmayı ...

Junior Member yunus123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

KARDEŞ ELLERİNE SAĞLIK.DİĞER EĞİTİM CD LERİNİ DE YÜKLEMENİ RİCA EDİYORUZ.

Junior Member yunus123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

4. ve 5. derste sıkıntı var hocam.Giderebilir misin.

edc
    edc çevrimdışı
    Üye edc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: Daylight ingilizce egitim seti!!!

teşekkürler..

- - - Updated - - -

ölü..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin