Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası
    Junior Member aysegul06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: gelecek için

merhaba bende gıda müh. 3. sınıf ögrencisiyim.okludaki labaratuar dersleri stajda çok işime yaradı.ders notlarını elinin altında bulundur.piyasadaki ürünlerin akım şemaları işine yarayabilir yoğurt atran salam sucuk sosis reçel meyve suyu gibi belli başlı ürünlerin akım şemalarını bilmen senin için iyi olur.benim sordugum mezun arkadaşlar ing.kesinlikle bil diyorlar iyi şanslar...

Junior Member aycha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Tecrübe Puanı
    0

ben gıda mühendisliği 2. sınıf öğrenciyim. ve bölümümden pekde memnun olduğumu söyleyemiycem.yanlış yerde olduğmu düşünüyorum.öğrendiğimiz şeyler cidden çok zor ve bir o kadarda meslekle alakasız. ayrıca insanların bu mesleğe bakış açısıda cidden çok can sıkıcı.bu bölümü seçecek arkadaşlar lütfen çok dikkatli olup her ihtimali düşünsünler....

Junior Member aycha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Tecrübe Puanı
    0

bu üniversiteden üniversiteye değişen bir konu. derslerin alakasız olduğunu sadece ben söylemiyorum. hocalarda siz bu dersleri alıyorusnuz ama hiçbir işinize yaramıyacak diye açık açık söylüyorlar. böyle olmasına rağmen sınavlar çok zor. bazen çok çalışmakta yeterli olmayabiliyor. benim okulum fazla teorik bilgi veriyor, mezun arkadaşlarda aynı fikirde onlarda bu öğrendiklerini kullanmadıklarını söylüyorlar.yani bu sadece benim bölümü sevip sevmemle yada çalışmamamla alakalı bir konu değil.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin