2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Junior Member mustafayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

makine mühendisliğinden yeni mezunum

Merhaba ben makine mühendisliğinden yeni mezunum iş arıyorum. Eskişehirde ve ankarada ikamet etme konusunda bir problem yaşamam yardımcı olabilirseniz sevinirim. Cv mi aşşağıya yazıyorum

MUSTAFA YER

KİŞİSEL BİLGİLER

Uyruğu : TC

Doğum Yeri: Eskişehir

Doğum Tarihi: 17.07.1987

Medeni Durumu: Bekar

İŞ/ KARİYER HEDEFLERİ

Makine mühendisliği alanında edindiğim( edineceğim) bilgilerle, çalıştığım kurumu en iyi şekilde temsil etmek ve çalıştığım kurumun başarısı için sürekli çaba göstermek

EĞİTİM DURUMU

2004-2009 : Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü

2001-2004 : Eskişehir Süleyman Çakır Lisesi

STAJLAR

2007: Eskişehir 1. Hava İkmal Bakım Merkezi ( 30 iş günü )

2008: Ankara Aselsan ( 15 iş günü )

YABANCI DİLLER

Orta derecede İngilizce

BİLGİSAYAR BİLGİLERİM

Word, Excel, PowerPoint, İyi derecede Autocad, Orta derecede Solid Work, Orta derecede Catia

SERTİFİKALAR

KOSGEB “Zirveler İçin Yetişin” eğitim programı içeriğinde “ Reel Sektörde Risk Yönetimi” sertifikası
    KOSGEB “Zirveler İçin Yetişin” eğitim programı içeriğinde “ Genel Girişimcilik” sertifikası

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

Selçuk Üniversitesi Organizyon ve Tanıtım Topluluğu üyeliği, 2007 nevruz şenlikleri koordinasyonu, 2007 şenlikleri koordinasyonu
    Selçuk Üniversitesi YardımlaşaRock ve Kültür Topluluğu kurulması ve yönetim kurulu muhasip üye üyeliği
    Selçuk Üniversitesi YardımlaşaRock ve Kültür Topluluğu ile dergi basımı ve içerik ayarlanması, huzur evi ziyaretleri, Şırnak’ta bir köyde ilköğretim okuluna kitap ve kıyafet yardımı, amatör gruplarla konser düzenlenmesi
    Selçuk Üniversitesi Münazara Topluluğu, Münazara turnuvasına katılım ve final oynama

İLGİ ALANLARI

Sinama, Müzik( gitar çalmak), Spor (furbol), İnternet de dolaşmak-araştırma yapmak, Nanoteknoloji ve alanlarını hakkında bilgi edinmek

Yardımcı olursanız sevinirim....

Junior Member esmaksan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: makine mühendisliğinden yeni mezunum

konyada çalışmak istersen
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin