4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Üye mühendisadamm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Bölümü
    Elektrik ve elektronik
    Tecrübe Puanı
    0

yardım lütfen

Arkadaslar ben suan eem 2. sınıftayım. Sizlerden su konuda yardım istiyorum. kendimi gelistirmek adına neler yapmalıyım?

Üye kmldinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Bölümü
    Elektrik ve elektronik
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: yardım lütfen

Alıntı mühendisadamm Nickli Üyeden Alıntı [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    Arkadaslar ben suan eem 2. sınıftayım. Sizlerden su konuda yardım istiyorum. kendimi gelistirmek adına neler yapmalıyım?

Sana tavsiyem tanıdığın bildiğin mühendisler varsa şu yaz tatil günlerinde yanlarına gidip gelmendir.. Ve yazın internetten olur kitaplardan olur matlab,c,c++,proteus gibi önemli programlara göz atıp öğrenmeni şiddetle öneririm. Bunun dışında da bolca internetten araştırma yapmanı tavsiye edebilirim. Ve en önemlisi de eğer iyi bir öğrenci isen yaz tatilinde 3. sınıfta alacağın bikaç derse ya da 2. sınıftan alttan kalan derslere bakman ve okulun kütüphanesinden kitapları alıp biraz pratik ve çalışma yapmanı öneririm.. vesselam ...

Üye Suskun' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Bölümü
    Elektrik ve elektronik
    Tecrübe Puanı
    0

Genç kardeşim yaz bitti. Sana tavsiyem hafta sonları bir mühendisin yada bir elektrik - elektronik dükkanında çalışabilirsin. He eğer gerçekten işi öğrenmek istiyorsan para vermesseler bile çalışabilirsin. Çünkü öğrencisin para lazım olabilir ama sen karşılıksızda çalışabilirsin. Gözünü açmalısın her işi öğrenme çabasına girmelisin. Eve gelip düşünmelisin sonra bugün iyimiydim kötümüydüm diye. Derslerinde başarılar. İyi günler.

Üye mühendisadamm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Bölümü
    Elektrik ve elektronik
    Tecrübe Puanı
    0

Biraz geç oldu ama verdiğiniz tavsiyeler için çok teşekkür ederim. İyi bir mühendis olabilmek için verdiğiniz tavsiyeleri uygulayacağım. iyi günler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin