5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Junior Member aksumit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

ne bu böyle ya

ben siteye yeni üye oldum. bozgunculuk çıkarmaya niyetim yok ama ne bu kardeşim böyle. makine ve kimya mühendisliği normal hayatta ne kadar önemliki bu kadar üstüne durmuşlar burada. lafa bak diğer mühendislik dallarıymış. bence o ikisi diğer mühendislik dalı. ben endüstri mühendisi öğrencisiyim. bence piyasaya bakıp ona göre siteye çeki düzen verilmesi gerekiyor.

Member tuhaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: ne bu böyle ya

komik olma endüstri ile makineyi bir tutmak sacmalık bence kusura bakma ama ölee...
    biras makine biras ekonomi gör end. müh ol, öteki demen at gözlüğüyle bakmaktır bence!
    "Dünya; kötülük yapanlar değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir." Einstein

Member tuhaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

ayrıca şunu da belirtmek isterim ki;

bi işletmede beyaz yakalı eleman çıkarılcaksa bu makinacı değil endüstri müh. olur

kaçıncı sınıfsın bilemedim ama, yöneticilik farklı müh.lük farklı işlerdir, siz yöneticisiniz
    "Dünya; kötülük yapanlar değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir." Einstein

Senior Member emrecm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    47
    Tecrübe Puanı
    0

Elimizde bu muhendislik dallarıyla ilgili daha fazla döküman olduğu için,,ve bizde makine müh. olduğumuz için bu iki mühendislik dalını alt gruplara ayırma gereği duyduk...sizinde kendi bölümünüzde açılmasını istediğiniz alt bölümler varsa belirtin açalım..

Junior Member Crabhunter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı aksumit Nickli Üyeden Alıntı
    ben siteye yeni üye oldum. bozgunculuk çıkarmaya niyetim yok ama ne bu kardeşim böyle. makine ve kimya mühendisliği normal hayatta ne kadar önemliki bu kadar üstüne durmuşlar burada. lafa bak diğer mühendislik dallarıymış. bence o ikisi diğer mühendislik dalı. ben endüstri mühendisi öğrencisiyim. bence piyasaya bakıp ona göre siteye çeki düzen verilmesi gerekiyor.
    Arkadaşım bu görüşlerine saygı duymakla birlikte, katılmadığımı bilmeni isterim. Normal hayatı bildiğini sanmıyorum. İnşallah mezun olduğunda da böyle yüksek perdeden konuşabilirsin. Yoksa benim gibi bir makine mühendisini tepene verirler de her gün yaylı sazlar eşliğinde kalite konuşmaları yaparsınız. Bilgiye, bilime her zaman saygımız var. Fakat bileni görmezden gelene yeterli toleransı gösterebileceğimi ben sahsım adına sanmıyorum. Evet siteye piyasaya bakıp çeki düzen vermek gerekiyor. Bu yüzden site yöneticilerinden ricam makine mühendisliği dalında bizleri ve makine mühendiği okuyan öğrenci arkadaşlarımı daha fazla bilgilendirmeleridir. Bu arada sözlerimi, beraber çalıştığım, inşallah daha uzun yıllar çalışacağım ve piyasayı bilen diğer endüstri mühendisi kardeşlerimin iyi anladığını bilerek, kendilerine saygılar sunuyor, başarılar temenni ediyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin