2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Merhabalar.

Junior Member aguldemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar.

Buradaki arkadaşlardan ve abilerimden üzülerek özür diliyorum. Çünki ben "Teknik Lise Makine" mezunuyum. Ne yazıkki mühendislik durumum olmadı. umarım kızıp beni atmazsınız siteden. Benim buraya katılmaktaki amacım mesleğim hakkında bilgi sahibi olmak. Şuanda özel bir firmada CAD/CAM ci olarak çalışıyorum. Çizimci olmama rağmen yeri geliyor malzeme mühendisine yardımcı oluyorum, yeri geliyor kalıphaneden kendi çizdiğim kalıbın imalatını yapıyorum, yeri geliyor tesviye yapıyorum... Anlıyacağınız sadece bilgisayar başı çizimle uğraşmıyorum. Bu nedenle bütün konularda bilgi sahibi olmak istiyorum,daha doğrusu benimle ilgili konularda. O nedenle birazcık bilgi hırsızlığı yapacağım. Paylaşım diyemiyorum çünkü sizlere verebilecek kadar bilgim olduğunu zannetmiyorum ama kim bilir belki bazı konularda benimde bilgim işinize yarayabilir. Şimdiden teşekkürler.

Senior Member duygu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Merhabalar.

öncelikle hoşgeldin ...
    siteden atılmak gibi bir durumunun olacağını sanmıyorum, burada amacımızın daha çok paylaşımlara yönelik olduğunu düşünüyorum.
    hepsinden önce de sen böyle bir açıklama yapmasan kimse bu durumun farkında dahi olmazdı, dürüstlüğünden dolayı sana teşekkür ederim.
    senin de bilgilerinden faydalanacak çok arkadaşımız vardır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin