Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası
    Junior Member berca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: makıne muhendısı

büyük bir sorun gercekten her yıl okadar makina mühendisi olabilirse mezun olacak tabi hocalar bayagı zorluyorlar bizim üniversitede 120 kontenjan var benim girdiğim yıl 100 dü her yıl 3er 5er artırıyorlar gerçi daha okadar okumadım yeni 2 oldum ama bu kadar mezunun ne kadarı hem teorik hem pratikte iyidir ki okulların fabrikalarla baglantısını gectim gelişmiş labaratuarları bile yok yılların malzemeleri çoğu bozuk.

TRK
    TRK çevrimdışı
    Üye TRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Öncelikle Harun abimize teşekkür ederim.İşin üstadı oldugu nasılda belli ve gerçekten benimsenebilecek doğrulardan bahsetmiş.Küçüklükten beri bu işlerin içinde olan biri (alaylı ) ve makina müh. adayı olarak diyebilecegim nere mezunu olursa olsun iş sadece teoriyle bitmiyor.%50 teori %50 pratikten geçer iş.Bunu başarabilen çok büyük işlerde rol alabiliyor.Tekniker mezunu olan ve sadece işi çok iyi bilen insanlar tanıyorum ki mevkiileri hep yüksek.O yüzden ne olursa olsun pratik her zaman önemli arkadaşlar.Mühendislik okuyan bir insanın asla ve asla boş vakti,boşa geçen vakti olmamalı...

Tüm mühendislik dalında okuyan arkadaşlara ve mühendislik dallarından herhangi birini seçecek arkadaşlara başarılar dilerim

Junior Member nikocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

En başta yazan degerli abimiz gerçektende herşeyi çok güzel açıklamış bende üstadımızın dediklerine katılmakla beraber bütün arkadaşlarıma bir merhaba demek isterim

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin