3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Junior Member kubu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Endüstri mühendisleri.?

her daim genç olan ve genç kalmayı başarabilen meslektaşlarıma merhabalar öncelikle ^-^ Endüstri müh. 1.sınıf ögrencisiyim..bölümüm hakkında kafamda birçok konuda soru işaretlerim var..öncelikle staj yapabilecegim yerleri tam olarak bilmiyorum bu konuda neler yapabilirim mesela.? ve ihtiyaç duyulan mühendis özellikleri ,nitelikleri vb.konular hakkında engin tecrbelerinizden yararlanmayı çok isterim..yardımcı olursanız çook sevinecegim,şimdiden çok teşekkürler

Junior Member KAANOZCELEBİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Endüstri mühendisleri.?

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ OLARAK İŞİN ÖZEL SEKTÖRDE OLACAK. İNGİLİZCE VE BİLGİSAYAR PROGRAM BİLGİN ÇOK İYİ OLMALI, SOSYAL BİR KİŞİLİĞE SAHİP OLMALISIN , YÖNETİCİ VASFIN YÜKSEK OLMALI. BİR DE ENDÜSTRİ MÜHENDİSLERİ ÇOK DEĞİŞİK ALANLARDA ÇALIŞABİLMEKTE. HEDEFİN NEDİR? ÜRETİM Mİ, PAZARLAMAM MI, BAKIM MI, LOJİSTİK Mİ , SATINALMA MI?  BU SEÇİM ÇOK ÖNEMLİ, KENDİNE ŞİMDİDEN HEDEF VEREREK EMİN ADIMLARLA KENDİNİ GELİŞTİR

SAYGILARIMLA,

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ KAAN ÖZÇELEBİ

Üye rarslan16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Bölümü
    Endüstri
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: Endüstri mühendisleri.?

staj yapacağın yer konusunda seçim yapabilmen için öncelikle çalışmayı düşündüğün sektörü belirlemen gerekiyor, bankacılıktan, satış pazarlamaya kadar bir çok farklı sektörde ve organizasyonda endüstri mühendisleri bulunuyor. tabiki temel olan şeylerden biride imalatın kokusunu almadan bazı şeylerin yerine oturmayacağıdır. başarılar diliyorum.

Linear Guide
    way and Linear Motion - Doğrusal Hareket Ürünleri
    http://www.muhendisim.org/forum/imag...ine=1354115898

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin