7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    Junior Member ayazimbiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

yardım edın..! Arkadaslar

Merhabalar solidworks similationda analiz yaparkan (statik) kuvvet uygulamada tekil yük uygulayamıyorum. böyle bir özellik yokmu? varsa nasıl yapabilirim

Member biberoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: yardım edın..! Arkadaslar

orgınal cosmos yoksa uygulayamassın yuzeyın tamamına kuvvet uygular. kurdugun solıdworks un setup 3.2 GB ıse orgınal surum deıldır ondan yapamıorsundur....
    http://www.zomoyun.com/

Senior Member [EXE]LANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    112
    Tecrübe Puanı
    0

orjinali nerden bulacak herkeste olan onda da vardır.. sonucta zor biraz bende kulanamıyorum bazı özelliklerini
    Güçlü Olmak Akıllıcadır, Düşmanını Barışa Zorlar..!<br /><br />Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler<br />Bağrına taş basarsın acılar birgün diner<br />Giden gitsin aldırma ne yangınlarda söner<br />Sakın bakma arkana Krallar önde gider..!<br /><br />Keşke insanlara yardımcı olabilsem!!

Konular
    6
    Tecrübe Puanı
    0

bende war arkadasım nereden bulacagı warmı bızım okulda herkesde war sız bulamadınız heralde cosmos un setup ı olsa yollayacagım sızede ınanın setup yok..!
    Ayrıca bı deneyın sızın kurdugunuz 3.2 GB lık setup olan solıd ın ıcınde de oluo bazen ama dırek kurulumda kurmuo onu sızın sonradan kurmanız lazım swi nın ıcnde bakarsınız oraya

Senior Member [EXE]LANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    112
    Tecrübe Puanı
    0

cosmos var bende ya onu demiyorum ben... solidin gerçekci görüntü oluşturma butonu sönuk bende onu diyorum her özellik kullanılmıyor anlamında bir açıklama!
    Güçlü Olmak Akıllıcadır, Düşmanını Barışa Zorlar..!<br /><br />Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler<br />Bağrına taş basarsın acılar birgün diner<br />Giden gitsin aldırma ne yangınlarda söner<br />Sakın bakma arkana Krallar önde gider..!<br /><br />Keşke insanlara yardımcı olabilsem!!

Konular
    6
    Tecrübe Puanı
    0

ıste onu dıyorum bende sen war oldugunu sandıgın sey sankı bı demo gıbı bısey anlatamıorum kı...
    her butonu kullanamıorsun olayın zorlugundan deıl olmadıgı ıcın kullanamıorsun bende bundan 1 sene oncesıne kadar aynı sorunları yasıyordum sebebı bende kı cosmos un tam surum olmaması imiş. bende setup olsa soruna care olacagım ama gercekten yok ...

Junior Member S0L!DMaST3R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Solidworks te gerçekçi görüntü butonunun açık olmamasının tek nedeni sadece belli başlı ekran kartlarının o butonu kaldirmasidir.Aksi taktirde o ekran kartları olmadığı sürece açılması imkansızdır .Orjinal olsa bile solidworks açılmaz o buton gerekli şartlar uygun olmadığı sürece.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin