6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Senior Member [EXE]LANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    112
    Tecrübe Puanı
    0

SW ile Otomobil Modelleme Videosu

SW ile Otomobil Modelleme Videosu

Toplam 75 dakikalık 3 video hazırladım. Videoları, başlangıç seviyesindeki kullanıcılara göre BluePrint mantığı ile hazırladım.

Modeli tam anlamıyla bitirmedim çünkü maksatım, sadece SolidWorks programı ile yüzey modelleme yaparken 3D sketch ve Spline kullanımı mantığını kullanıcılara kavratmak.

Şunu söyleyebilirim ki, yeni başlayanlar bu videoları izledikten sonra, acaba yüzey modelleme ile nasıl arabalar, uçaklar, yada düzgün olmayan yüzeyli nesneler oluşturuluyor? gibi sorularının bir kısmına cevap bulmuş olacak.

Videoda yaptıklarımı sadece 3D sketch ve birtek yüzey komutu ile yaptım. Daha çok komut yada ince ayrıntıya girmedim çünkü dediğim gib amaç, SolidWorks programı ile yüzey modelleme yaparken 3D sketch ve Spline kullanımı mantığını kullanıcılara kavratmak. Bu yüzden gelecek olan eleştirileri bunu düşünerek yaparsanız sevinirim.

Faydalı olması dileklerimle....

İNDİR:

1. Bölüm : [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    2. Bölüm : [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    3. Bölüm : [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]

Alternatif: (Bu alternatif linkleri metin0147 isimli üye arkadaş vermiştir. Kendisine teşekkür ederim)
    1. Bölüm : [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    2. Bölüm : [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    3. Bölüm : [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]

NOT: Videolar sessizdir.

Fikir olması açısından videoda modellediğim araçtan görüntüler ...
    Thanks for Ekaplan![img][/img]
    Güçlü Olmak Akıllıcadır, Düşmanını Barışa Zorlar..!<br /><br />Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler<br />Bağrına taş basarsın acılar birgün diner<br />Giden gitsin aldırma ne yangınlarda söner<br />Sakın bakma arkana Krallar önde gider..!<br /><br />Keşke insanlara yardımcı olabilsem!!

Member biberoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: SW ile Otomobil Modelleme Videosu

İndirmesem bile emegine saglık dıyorum Herkes adına Tesekkurler...
    http://www.zomoyun.com/

Senior Member [EXE]LANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    112
    Tecrübe Puanı
    0

valla herkeste aynı sorun çünki rapid iyiden iyiye paraya döktü işi!
    Güçlü Olmak Akıllıcadır, Düşmanını Barışa Zorlar..!<br /><br />Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler<br />Bağrına taş basarsın acılar birgün diner<br />Giden gitsin aldırma ne yangınlarda söner<br />Sakın bakma arkana Krallar önde gider..!<br /><br />Keşke insanlara yardımcı olabilsem!!

Member biberoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Tecrübe Puanı
    0

yok rapıd account war parayı werdık artık da solıdworks de ogrenecek bısey kalmadı artık ama ogrenecekler ıcın cok ıyı bı uygulama yapmıssın onun ıcın emegıne saglık
    http://www.zomoyun.com/

Junior Member Nigdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

ELİNİZE SAĞLIK

Junior Member hakiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

elinize sağlık.dataları indirdim fakat hangi programda açılıyor.açamadım
    leave me alone

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin