3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Senior Member [EXE]LANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    112
    Tecrübe Puanı
    0

Boru Mengene Similasyon Videosu

Boru Mengene Similasyon Videosu
    " imsahcuq " isimli arkadaşımızın emek verip yayınladığı bir çalışmadır.. bende sizle bunu paylaşmak istiyorum.. umarım yardımcı olur.. yeni başlayanlara örnek ve ilerlemiş arkadaslara pratik kazandıracak bir çalışmadır. kolay gelsin.
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    Güçlü Olmak Akıllıcadır, Düşmanını Barışa Zorlar..!<br /><br />Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler<br />Bağrına taş basarsın acılar birgün diner<br />Giden gitsin aldırma ne yangınlarda söner<br />Sakın bakma arkana Krallar önde gider..!<br /><br />Keşke insanlara yardımcı olabilsem!!

Üye onur konya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya
    Konular
    7
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Boru Mengene Similasyon Videosu

exelans bazı videolar lisans istediğinden dolayı telif hakları ceza yaptırımından dolayı 1 aylık deneme videoları sitelere koyuyorlarmış bu doğru mu bir gerçekliği var mı .1 ay sonunda da söz konusu video deneme sürümü bittiğinden dolayı kendi kendine bilgisayardan siliniyormuş,yani açmıyormuş.şimdiden tşkler.

Senior Member [EXE]LANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    112
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Boru Mengene Similasyon Videosu

hocam seni keklemişler ne bu pc mı eskiden biz izlerdik izledikten sonra pc yada cd kendini yakardı.. koptum burda yeminle! allah aşkına 2010 yılındayız 2070- 2080 lerde deiliz daha oyle videolar icat edilmedi.. edilse ide de ben görmedim şuana kadar!
    Güçlü Olmak Akıllıcadır, Düşmanını Barışa Zorlar..!<br /><br />Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler<br />Bağrına taş basarsın acılar birgün diner<br />Giden gitsin aldırma ne yangınlarda söner<br />Sakın bakma arkana Krallar önde gider..!<br /><br />Keşke insanlara yardımcı olabilsem!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin