3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Junior Member cetinsirek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Yardim Edebilirmisiniz Önemli Pro/Engineer 4

Merhaba arkadaslar ben daha dün üye oldum ve siteyi cok begendim emegi gecen herkeze tesekkür ederim. Yaklasik 2 aydir Pro Engineer Wildfire 4.0 egitimi aliyorum kendimi gelistirmek amacli siteden bir iki dosya indirdim örnegin Motor Blogu ama kendi bilgisayarimda bu verileri acmak istedigimde bana hata mesaji geliyor mesajda Benim kullandigim Pro/E versionu ile indirmis oldugum dosyadaki version tutmuyor seklinde hata veriyor Benim kullandigim Pro/E Wildfire 4.0 ve bunu internetten resmi sayfasindan indirdim demo version olarak bana ne olur yardim edin bu dosyalari acmama yardimci olursaniz cok sevinirim bu aksama kadar halletmem gerekiyor proje hazirlayacagim ve bu konu hakkinda bilgi edinmem gerekiyor.

Simdiden Tesekkür ederim.

Cetin Sirek

Junior Member mecjos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Yardim Edebilirmisiniz Önemli Pro/Engineer 4

arkadaşım bildiğim kadarıyla başka sürümlerin dosyalarını açamıyosun. Ben de 4.0 kullanıyorum 2.0 formatındaki dosyaları açamıyorum. Bunun için ptc nin sunduğu bir yama falan var mı bilmiyorum. Ama şöyle yapabilirsin; farklı sürümdeki ptc dosyalarını igs formatına çevirip 4.0 da açabilirsin. Kolay gelsin eğer direk açma konusunda çözüm bulursan bizle de paylaşırsan iyi olur.

-----------------------------------------
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    www.makinaloji.com

Junior Member zakobaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Yardim Edebilirmisiniz Önemli Pro/Engineer 4

mecjos doğru söylüyor. Ben bir de neu formatını öneririm o daha sağlıklıdır. Pro/E'nin nötral formatıdır. IGES'te bozulma olabilir, neu'da olmaz.
    Siteden indirdiğin Trial versiyondur, ticari versiyonda oluşturulmuş data trial'da açılmaz. aynı şekilde trial'dakiler de ticari de açılmaz, öyle bir durum var. mecbur neu, IGES, step vb. formatlardan biri ile aktarma yapacaksın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin