Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Junior Member nadal90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Tecrübe Puanı
    0

mühendisiz.net

arkadaşlar bu site sizinse veya üyeliğiniz bulunuyorsa rica etsem biri bana davet gönderebilir mi ??

Üye qqqq1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: mühendisiz.net

BANA DAVET GÖNDERİRSENİZ MEMMUN OLURUM.TEŞEKKÜRLER.

Üye sozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Tecrübe Puanı
    0

Üye olabilmenin başka yolları da var, illaki davet beklemek kaderiniz değil

Sitemize , teknik lise ,meslek yüksekokulu ,mühendislik..[Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    bize bu adresten bilgilerinizi yollayabilirsiniz

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

**MEZUNLAR*/ÇALIŞANLAR.**

ad/soyad

Mezun olduğu ,Okul/fakülte/bölüm

Çalıştığı iş kurumuna ait mail adresini: [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] yada [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]

Mezun ancak herhangibir yerde çalışmayanlar da bize emo,mmo,imo.[Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]

[Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]

[Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] ..[Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]

...

*Okuduğu üniversitenin yada çalıştığı kurumun mail adresine sahip olamayanlar ise bize KENDİSİNE AİT bir cad/cam çizim , proje ,tez , devreler/şemalar , staj dosyası, ödev,laboratuvar notları.[Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    adresine upload edebilirsiniz.Dosyalarda kesinlikle şifre olmamalı ,başka sitelerin reklamları olmamalı .Tüm paylaşımlarıızı rar'layınız.Dosya boyutu en az 2 mb olmalıdır.

**
    Kod:
    adresine

muhendisiz1/muhendisiz1 veya

muhendisiz2/muhendisiz2 nick/şifre ile giriş yapabilirsiniz.Upload yaptıktan sonra karşınıza çıkan ilk linki (Linke sag tiklayip kopyala diyerek yedekleyin çünkü sadece 1 kez göreceksiniz!!!)bize yollayınız .

Link buna benzeyecektir : Your file was uploaded to:
    Kod:

Kod:

Dosyanıza ait link dışında

Hangi okulda okuduğunuz ;Bölümünüz ve sınıfınızın ne olduğunu yada

Hangi iş kurumunda çalıştıınız ve hangi müh/teknik alandan mezun olduğunuzu gene bize aktarmalısınız

Kendiniz hakkında bilgileri unuttuğunuz takdirde ,yolladığınız dosyaların bir anlamı olmayacaktır

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Üye qqqq1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

nedir üye olanın başka yolları?

Üye sozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Tecrübe Puanı
    0

başka yol mu kaldı hepsini yazdım yukarıda. Davet alabileceğin bir arkadaşın yoksa, yukarıdakilerden biri mutlaka sana uyuyordur, çok istiyorsan;
    en az 2MB olmak üzere cad/cam çizim , proje ,tez , devreler/şemalar , staj dosyası, ödev,laboratuvar notları.vb kendine ait bir döküman yollayarak, siteye katkıda bulunur ve üye olursun.

Junior Member PDEVELOP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Davetiye yoolayan kimse yokmu ????????????

Senior Member [EXE]LANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    112
    Tecrübe Puanı
    0

bırakın beyler bunu şunu sitenin kıymetini bilin orda farklı bir sey yok.. o dediklerini yapsanızda olmuyor..paraya döktüler artık her seyi!
    Güçlü Olmak Akıllıcadır, Düşmanını Barışa Zorlar..!<br /><br />Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler<br />Bağrına taş basarsın acılar birgün diner<br />Giden gitsin aldırma ne yangınlarda söner<br />Sakın bakma arkana Krallar önde gider..!<br /><br />Keşke insanlara yardımcı olabilsem!!

Junior Member puantax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

davetiye kazanir kazanmaz yollayacam arkadaşlar .Ancak ben bitirme projemi yollayarak kayıt olmuştum.Proje ,tez aktarilarak da üye olunabiliniyor.

Junior Member bagcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

bana ornek 3 boyutlu sacmetal kesme delme bukme yapabılen kalıp çizimi lazım bulamıyorum . çizim yapabılmek için ornege ıhıtyacım var yardımcı olursanız sevınırım sıtede varda onlar ıkı boyutluydu baktım.yardımlarınz için sımdıden cok tesekkurler bolebı sıte actıgınız için de ayrıca tesekkurler

Junior Member wymy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

beyler bu mühendisizde tanıdığı olan varsa söylesin davetiye lazım olum herşey var ama kayıt olamıyorum mesajda atamıyorum spam koruması numara ve sayılar çıkmıyo ama yaz diyo davetiye yada site yönetiminden birinin msn adresi mail adresi nesi varsa

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin