4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Üye SymphoniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Hepinize Merhaba! Birazcık yardımınıza muhtacım arkadaşlar..

Arkadaşlar, nalet olası BEU Teori hocası "Metal Kesme Mekanizması Dinamik Kuvvet Analizi" [Eres Söylemez - Makina Teorisi 2 Makina Dinamiği (sayfa 92)] sorusunu MathCad® programı ile çizimi ve çözümünü istedi. Ve vizenin %50'si bu ödev ile olacakmış.
    Ve bunu da utanmadan, iki gün evvel cuma günkü derste; "üniversitede kullanmayı öğretmiyoruz, ama siz kendi başına da öğrenebilirsiniz" deyip; teslimini de bu salı, toplu amfi dersine yetiştirme şartı koştu. Hadi programı bir şekilde indirip kurabilirim de, programla alakalı en ufak bir bilgim yok! Mezun olmama dört ay kalmış, adamın tutturduğu şarta bak!

Kimseyi bu konuda yardıma zorlayamam, ama gerçekten müşkül durumdayım.. (müşkül kelimesini de hayatımda ilk defa kullanıyorum galiba )
    Programa hakim bir arkadaş ödevimde yardımcı olabilir mi?
    Ve hangi mühendislik yardım forum ve sitelerine baksam, alttaki kitaplarının PDF taranmış halini bulamadım.
    [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    Enteresan olan şu ki; gugıl arattırmalarımda, kitap adlarının sonuna PDF keyword'ü eklediğimde, neredeyse her yerde paylaşılmış bu kitaplar. Ama ne hikmettir hepsinin linkleri geçersiz, yüklendikleri sitelerin hepsinde "Not Found" ya da "Is Deleted" yazıyor.
    Olur da belki, ülkemizde erişime kapalı, VPN ile girebildiğimiz [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] hazine yuvasında bile yoklar!

Lütfen ama lütfen, çook acil; MathCad® programını kullanabilen, zamanını ödevim için heba edebilecek bir arkadaşa, bir dosta muhtacım..

Ben de elimde olan (oldukça çok GB'lık) tüm mühendislik dökümantasyonları paylaşabilirim. Tasarım projelerinden, bitirmeye kadar; ister benim hazırladıklarım ister sınıfımdaki bütün yakın arkadaşlarımın sunumlarını saklıyorum. (Hepsi de kapaklanmış, düzgün index ve dizgi,orjinal drawing dosya formatları da dahil, .PDF ve .doc halinde, sadece baskıya götürülüp, çıktısını alınarak, hocanıza teslim edilecek haldeler.)

Ödevimde de, şu nalet kitabı bulmamda da yardımcı olabilecek arkadaşların mesajlarını dört gözle beklemedeyim..
    Şimdilik sevgiyle, dostça kalın arkadaşlar..

Üye tsknz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: Hepinize Merhaba! Birazcık yardımınıza muhtacım arkadaşlar..

var mı bi haber ? o kitap bana da çok lazım !?!

Üye kdnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

bende bayadır araştırıyorum ve bulamadım elinde olan varsa lütfen yardım etsin

Üye onur konya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya
    Konular
    7
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin