2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Senior Member lamekan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    150
    Tecrübe Puanı
    0

Adobe Photoshop

photoshop Nedir ?

photoshop,grafiklerinizi ve fotoğraflarınızı " şekillendirebileceğiniz " bir resim editörüdür.
    Dijital ortamdaki herhangi bir sabit görüntüyle ilgili renk ayarlarını yapabileceğiniz dünyanın en popüler programıdır.
    Elinizdeki fotografik ****yla ilgili satürasyon, kontrast, ışık gibi görüntüdeki renklerin tüm özellikleri ile ilgilenebilmenizi sağlamaktadır.
    Bu üstün özellikleri sayesinde bu alanda bir standart olmuştur. Basın yayın organları başta olmak üzere renk ve resimlerle uğraşan her alandaki kuruluş için photoshop alanında tek ve değişilmez programlardan birisidir.

Niçin photoshop Kullanmalıyız ?

İnternet Dünyasında milyonlarca tanıtım, siteler, duyurular vs. birçok temeli tasarıma dayanan planlar veya projeler hazırlanmaktadır.
    Bunların amacı insanların dikkatini çekmektir. Dikkat çekmek ise güzel bir tasarım ve insanları gözlerini kamaştıracak türden şekiller olmalıdır. Bunlar içinde günümüzde grafik tasarımlı programlar kullanılmaktadır.
    photoshop tam bunlar için hazırlanmıştır. Örneğin; bir banner veya logo tasarımı yapıyoruz.Normal paintle yaptığımız logo ile photoshopta hazırladığımız logo kesinlikle bir olamaz. photoshop çok güzel sonuçlar verir. İşte bunun için kaliteli, şık, güzel tasarımlar oluşturmak ve yayımlamak istiyorsak photoshop vazgeçilmez bir kaynaktır.
    fotoğrafçılık unsurları arasında en onemli programların başında gelir.Nasıl ki fotoğraf çektirdikten sonra Ben rötuşlu istiyorum diyorsunuz işte o rötuş photoshop ile yapılıyor.

[Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]

Senior Member lamekan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    150
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Adobe Photoshop

[Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ]

adobe photoshop eğitim kitabı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin