2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Junior Member altuntashh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

uzak yol vardiya mühendisiilği kursu

merhaba makine mühendisi arkadaşlar

piri reis üniversitesi sürekli em (püsem) 7000 tl karşılığında bu eğitimi veriyor ve kısa sürede iş bulabiliyoruz.maaşlar duyduğum kadarıyla

aylık 3000-4500$ maaşla hiç zorlanmadan Makine Dairesi Şefi olarak işe başlıyorsunuz

iki yıllık tecrübeden sonra maaşlar 4500-6000$ a çıkıyor ve gemide ikinici mühendis oluyorsunuz

dört yıllık tecrübeden sonra maaşlar 6000-10000$ a çıkıyor ve baş mühendis oluyorsunuz.

Bu işsizlikte süper maaş bence ne dersiniz.Ben ön kayıt yaptırdım.Düşünüyorsanız sizde başvuru yapın.saygılar

Junior Member memocan87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: uzak yol vardiya mühendisiilği kursu

ben gemi inşaatı ve gemi makinaları mühendisiyim. bizde bu vardiya olayina bu kursa gitmeden başlayabiliyorsunuz
    ama söleyeceğim birkaç şey var.
    denizde yaşam o kadar uzaktan görüldüğü gibi kolay değildir. tabi bu gemisine göre değişir. yeni gemilerde sorun yok ama eskisine denk gelirseniz biraz yoruyorlar.
    bir de çikacağiniz gemi tipini (tanker, ro-ro, kuru yük) belirlemeniz gerekir sonradan gitmeniz gereken stcw kursu var bu kursta ona göre dersler almaniz gerekli. tankerde özellikle ek bi iki konu var. ayrica maaşlar da fark ediyor gemisinden gemisine.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin