3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Üye kemal3636 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

Smile tavsiyelerinizi bekliyornm

Selamunaleyküm arkadaşlar ben bu sene makine m. kazandım okulun derslerine baktım da solidwork 3d max vb gibi programlaryok sizce en mantıklısı hangisini öğrenmek şimdiden

Üye onur konya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya
    Konular
    7
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: tavsiyelerinizi bekliyornm

Öncelikle hayırlı olsun.İş sahası oldukça geniş bir mesleği okumaktasın.Yaptığın işe göre öğrenim değişir.Kendini hepsinden parça parça almak yerine tam ve net öğrenmeye odaklaştır.Solidworks her yerde geçerlidir.Solidworks ta ders müfredatında var.İyi bakın .Başka isimle o dersi yine alırsınız fakat mühendislikte genellikle hesablama ve mukavemet ağırlıklı eğer SOlid temelin varsa Solidin ileri düzey derslerini öğrenmeye çalış .Şimdiden özellikle mukavemet le ilgili olan kısınları.Örneğin Mate yapmak bu söylenenin en temeli sayılır.Solidin temel kısmı dersini daha çok Makine teknikerleri ve Makine Ressamları alır.3d max biraz daha işin grafiksel boyutudur.Çizim ve tasarımdan çok görselliğe önem verir.Teknik resimlerin teknik resimlerinin oluşturulup kataloglaştırılması için belki 3dmaxa ihtiyaç duyulabilir.Ama Solid öğrenmek en mantıklısı...

Üye mistırgözlük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: tavsiyelerinizi bekliyornm

Solid mi kaldı bu devirde. Elin oğlu Creo kullanıyor anasını satiim. Bu arada geçmiş olsun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin