3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Üye mehmet7061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

Makina mühendisliği okuyorum yardım ?

makine mühendisliğine ek olarak ilerde iş bulmamda yardımcı olacak açıköğretimden bir bölüm okumak istiyorum bana hangi bölüm faydalı olabilir ? yardımlarınız için şimdiden tşkrler ...

Üye palemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    7
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: Makina mühendisliği okuyorum yardım ?

fabrika yöenticiliği bakımında işletme lisansı sizin için uygun. diğer bölümler de çok alakasız oluyor zaten
    Facebook sayfam<br />http://www.facebook.com/pages/Palemo/195504277176443

Üye onur konya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya
    Konular
    7
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: Makina mühendisliği okuyorum yardım ?

Makine mühendisleri için okurken bile tercih edebilecekleri ve dgs yle geçmiş biri için 3-4 işletme,iktisat yapacağı fırsat var bunu kaçırma.İleride çalışabileceğin duruma bağlı.İşltme,Fabrika yöneticiliği,yöneticilik,...senin için idealdır.Eğer ki işin endüstir kısmına kaymayı çizim ve mukavemtten çok evrklarla uğraşmak istiyorsan kalite kontrol yöneticiliği,tse belgelendirme gibi açıköğretim veya yan eğitim durmları albiliyorsunuz.

okulu bitirdikten sonra bile İSEG (işçi sağlığı ve güvenliği) C belgesi alabiliyorsunuz.Prosedür başına 250-300 tl şmidi bu işi yapanlar almktadır.AB yasasına göre AŞ ticari belgesini tasıyan her firma İSEG uzmanı bulundurmak zorunda ...buan karşılık Kaynak yöneticiliği belgesi almanız o şirkette bulunan tüm kaynak makineleri,elektrotları,argon gibi belgelendirme işi yapabilrsiniz.daha detaylı bili için bizim Ar-GE Departmanımıza,KMMühendisleri odasına ,Abigem ... başvurabilirsiniz.

Kısaca konuyu toparlayacak olursak açıköretim için yöneticilik ve işletme tavsiye,diğer girişimçilik türü kurslarla alacağınız belge veya belgeler ile çalıştığınız firma için farklı bir pozisyonda çalışabilme imkanınız olabilmektedir.Tercih sizin..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin