Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Junior Member hasan_009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Endüstriciler

ben endüstri mühendisiliği 2. sınıf öğrencisiyim sitem mühendisliği ile alakalı bir araştırma yapıyorum endüstri mühendisliğinin sistem mühendisliği ile ne gibi bir bağlantısı var ban yardımcı olursanız çok sevinir

Junior Member endüstri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

slm ben endüstri müh. 2. sınıfım bu bölüme hiç istemeden gittim ama artık sewmeye başlıyorum umarım daha çok sewebilirim

Junior Member solider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

yav ......... bu endüstrici ne iş yapar http://ben bilmiyorum

Junior Member lesnat:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

bende geldım bende endustrı ucuncu snıfm endustrıce ne ıs olsa yapar ehheehe (hh) ama son zamanlarda genel alanları bılısım ve ısletem sektorune kaymıstır

Junior Member merdümgiriz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

selam endüstriciler ben de geldim

Junior Member merdümgiriz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı endüstri Nickli Üyeden Alıntı
    slm ben endüstri müh. 2. sınıfım bu bölüme hiç istemeden gittim ama artık sewmeye başlıyorum umarım daha çok sewebilirim
    dostum sevilmez mi endüstri yaa... bölümüme aşığım ben eminim seneye 3. sınıfta sen de hayran kalıcaksın yaptığın işlere şimdiden başarılar kolay gelsin...

Junior Member azra888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

slm ben de şu anda endüstri müh 2. sınıftayım..bende istemeyerek başlamıştım bölüme ama yavaş yavaş sevmeye başladım daha çok seviceğimi tahmin ediorum..ama daha hala nerede ve ne tür çalışmalar yapıcağıma dair hiç bi fikrim yok yani hedefim yok diyebilirz.ama 3 ve 4. sınıfta şekilleniceğini düşünüorum..

Junior Member ubuyukduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Endüstri MÜHENDİSLİĞİ (hayatımın en büyük yanlışı).

Junior Member kelbela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Endüstri MÜHENDİSLİĞİ (hayatımın en büyük yanlışı).
    ya ben bizim bölümü okuyup da sevmeyen daha bir tane adam görmedim taa ki snn yazını okuyunca
    hayatının en büyük yanlışı olmasının nedenlerini bizimle paylaşırsan, biz de senin tecrübelerinden çok önemli dersler çıkarabiliriz bence

Junior Member piemogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

budur

Alıntı coozn Nickli Üyeden Alıntı
    bende 4 . sınıfın başındayım. ilk yıllar herkes çorbacı diye hitap ediyodu. tabi o zamanlar end.müh tanımını tam olarak yapamıyoduk.hatta ne olduğunu yaşayarak öğrendik desem doğru olur. şimdi son sınıfım onlarda yaşayarak endüstri mühendisliğinin ne olduğunu öğrendiler.(şimdi keşke diyorlar).
    iş bir tane ana dal seçmekte yatıyor.
    ben tedarik zincirini seçtim. bazı arkadaşlarıma anlattım nasıl bir iş olduğunu. özellikle bilgisayar mühendisleri dikkatle dinlediler.
    çünkü biz olmazsak onlar program yapamazlar. ama ben 4 yıldır acayip programlama öğrendim.
    makineciler önce gereksiz bölüm dediler. ben anlatınca iç çektiler. çünkü;
    biz yönetim kadrosunda tamamen sistemin gelişmesine yönelik işler yaparken onlar sadece bilgisayar başında sadece çizim yapıyorlar.(en azından Türkiye de durum bu.) bu arada 4 yıldır AutoCad te çok iyi çizim yapmayı öğrendim. yetmeyeceğini anlayınca SolidWorks öğrendim. Hemde kendi kendime. Yani iyi çizim yaparım.
    elektronikçiler bizimle hiç alakanız sizin ne iş yaptığınızı bilsek ne olur dediler. onlara end.mühendisinin ne iş yaptığını anlattığımda . hadi be dediler.
    çünkü onlardabirçok mühendislik gibi End.mühendislerinden emir alırlar. Oturupta hadi şu ürünü üretelim dediklerinde End.mühendisi "Dur kardeşim yaptığım pazar araştırmasına göre bu ürün bize X ürününden daha az kar getirir. " gibi bir şey diyip İPLERİN kimin elinde olduğunu gösterir.
    şimdi biçok bölüm var biliyorum ama bu üç bölüm mezunları bizim bölümüzü çok gereksiz görüp yaşayarak gerçekleri anlayan kişilerdir.
    Gerçekmi?
    açın bir erp paketine bakın. (yani şu şirket yönetmeye yarayan programlara) tüm bölümlerini inceleyin.
    avet biz hepsini yapabiliyoruz. iky , lojistik,finans...
    tamam çorbacı gibiyiz ama biz çorbaya neyin ne kadar atılacağını söylerken diğer bölüm mezunları sadece ATAR.
    bölümümüzü biraz abarttım mı bilmem ama gerçek bu.
    önemli olan bir konuda uzmanlaşmak.(ne alakaa : ) )

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin