6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Junior Member asi4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

endüstri mühendislği hakkında yardım

bn bu sene öss ye girdim ve kırıkkale endüstri oluyo----sizce odtü--itü gibi önemli üniversitlerde okumadıkça başka bi üniverstde okursak iş olnağımız nolur???

Junior Member piemogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: endüstri mühendislği hakkında yardım

bende 2005 kırıkkale endüstri mühendisliği girişliyim. ordan eskişehire geldim yatay geçiş yaptım. birincisi geçiş yapabilirsin, ikinciside kırıkkale üniversitesi kesinlikle kötü bir üniversite değildir. en azından değilmiş bende gidince anladım. sadece adı yok. diğer bölümleri bilmem ama endüstri mühendisliği gayet iyi. orda devam eden arkadaşlarımdan da biliyorum.

Junior Member tahire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

üniversiteden çok bölüm önemlidir.ayrıca bence özel üniversitede de okuyabilirsin.burslu olarakta olur. sakın bursum kesilirse falan die düşünme.özel ünide okumak çok avantajlı.bak ben üçüncü sınıfa geçtim hoca hepimize staj yeri buldu cv mi göndersim sadece hocaya o kadar. sonra gidip başladım.bu okurkenki küçük bi avantajı.asıl iş mezun olduktan sonra. iş bulmanın hiç zor olacagını düşünmüyorum.krizde bitiyooo..

Member irfan38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    15
    Tecrübe Puanı
    0

öncelikle merhaba..ya ben atatürk üniversitesi endüstri mühendisliği 1.sınıfı okuyorum da şimdi bizim neleri çok iyi bilmemiz gerekiyor (excel,matlab vs. )iş hayatında en çok neler kullanılıyor.yardım ederseniz çok sevinirim
    endüstrici

Junior Member pek_kullanmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar ben de Dokuz Eylül mezunuyum. Üniversitenin iş bulmada etkisi tartışılmaz. Ama ne kadar iyi üniversite olursa olsun mutlaka okuldan hariç bişeyler de eklemek lazım. Bugün üniversitelerin çoğu endüstri mühendisliği bölümü açıyor. Bu durum aslında bu mesleğin fiyatını düşürdüğü gibi iş için elemeyi ciddi zorlaştırmıştır. Ama surası da bir gerçek ki firmalar endüstri mühendisliğinin hem manasını hem de kıymetini yeni yeni anlıyor..

Member irfan38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    15
    Tecrübe Puanı
    0

peki siz bu konu hakkında biz öğrencilere ne gibi tavsiyelerde bulnurusunuz..iyi bir öğrencilik geçirmemiz için.....
    endüstrici

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin