4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Junior Member görkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Üniversite mi Tercih Edilmeli Meslek mi Tercih Edilmeli?

arkadaşlar birşey sorucam buraya mı yazılır bilmiorum çok zamanım olmadığı için yazıyorum.ben 9 eylül elektrik elektronik mühendisliğini tercih etmeyi düşünüorum fakat tam karar veremedim eskiden odtü kimya mühendisliğini istiodum fakat iş imkanının çok olmadığını söylüyorlar.elektrik elektronik mühendisliği bir kız için ne kadar uygundur?(mesela iş bulma açısından)bölümün zor olduğunu biliyorum ama yapabileceğimi düşünüorum.ve bişey daha ege mi daha iyi 9 eylül mü 9 eylül ingilizce eğitim verdiği için daha iyi olduğunu söylülyorlar.onun için orayı düşündüm bilgilendirseniz sevinirim

Junior Member gamzeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Üniversite mi Meslek mi?

2 yıl önce aynı şeyleri bnde yaşamıştım ilk önce üniversite mi meslek mi tercih edeceğine karar vermelisin . bn bölüm tercih ettim elektrik elektronik müh. okuyorum ( ingilizce) . her zmn için yabancı dil senin için bir artıdır başta biraz zorlasada ilerde faydası olur . bayan olarak düşündüğünü bnde düşündüm iş bulamazsam ilerde diye ama artık erkek işi kız işi diye bir şey kalmadı . hatta bi çok kişiyle görüşmüştüm o zmnlar bana da erkek kız die düşünme dediler kolay gelsin ...

Senior Member sword61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    163
    Tecrübe Puanı
    0

Üniversite mi Meslek mi?

bende ingilizce okuyorum ve gercekten suanda da ileride de faydasi cok olacak zorlanirsin biraz belki ama ilerde rahatlarsin.kiz erkek ayrimi artik pek yok o konu da cok dusunme.

Junior Member engineermustii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: Üniversite mi Tercih Edilmeli Meslek mi Tercih Edilmeli?

Siz Acaba malakamısınız.Tabikide ege.9 eylül mühendislikde okunmaz.öss puanlarındanda belli.ingilizce olması avantaj demiş.Egenin tüm kitapları ingilizce zaten.Ve dokuz eylül mühendislikde gerekse mühendislik için yapılan ulusal ve ülke içi yarışmalarda ve projelerde çok pasif bir üniversite.Zaten egenin puanının yüksek oluşu egitiminden ve mezunlarının başarısından belli.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin