5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Junior Member mzinal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Projeler için çalışma grubu kurulacaktır.

Bir kaç proje için çalışma grubu kurulmaktadır.

İlgili projelerde maaşlı olarak çalışmak veya tercihen elini taşın altına koyarak projelere ortak olabilecek End.Tasarım , Elektronik Müh. , Yazılım Müh. leri aranmaktadır. Detaylı bilgi ve şartları görüşmek için lütfen Cv ve iletişim bilgilerinizi ... mail adresine mail gönderiniz.

Başarı ve kariyer hedefleyen, kendine güvenen kendi ilgili mühendislik fakültelerinden yeni mezun olmuş,olacak veya son sınıflarında okuyan mühendis adayları da başvurabilir.

Başvuru için son tarih: 12.07.2010 Pazartesi

Not: Oluşturulacak tasarımlar için anlaşmalı PBC firmasınca kart üzerine dizgi desteği sürekli olarak verilecektir. (Lütfen ciddi olarak ilgilenebilecek arkadaşlarınıza iletiniz)

Administratör Ahmet EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    258
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    10

Ynt: Projeler için çalışma grubu kurulacaktır.

Başvuruları forum üzerinden yapabilirsiniz.

LinkedIn Profile: http://www.linkedin.com/profile/view?id=84138498

Muhendisim.Org Owner
    Please feel free to contact...

Üye sozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Tecrübe Puanı
    0

Çalışma grubu bağımsız(freelance) mı çalışacak, yoksa belirli bir ofiste firmada tam zamanlı olarak mı çalışacak?

Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar,

Çalışma grubunda ilk olarak birer elektronik,endüstriyel,yazılım mühendisi düşünüyorum, ilk olarak süreklilik arz etmemektedir proje için belirli oranda proje ve gelirlerine ortak olabilecek mühendisler olmasını tercih ediyorum çünkü başka projelerde var ve ciddi anlamda çekirdek ekip ile yol alma taraftarıyım, kısacası çekirdek ekipte yer almak isterseniz ve özellikle ortaklık konusuna sıcaksanız ilk etapta çalıştığınız yerle bağınızı koparmanıza gerek yok ama sonrası için zaten kendiniz kendi ortağı olduğunuz organizasyonun içinde olmak isteyeceksiniz diye düşünüyorum. Ciddi ve elini taşın altına koyabilecek ekip ruhuna uygun, dönem dönem inisiyatif kullanabilecek , ekip içinde iletişime önem veren , çalışmaları ciddiye alan ortaklara ve çalışma arkadaşlarına ihtiyacım var. Şirket henüz yok ancak ortak olacak arkadaşlar belirlendikten sonra çalışmalar başlayacak ve yine ortak kararla her mühendis iş yoğunluğuna bağlı olarak belirli yüzdelerle ortak olarak şirket kuruluşundaki yerlerini alacaklar. Ben PBC firması ile anlaştım diğer yandan Uludağ üni. öğr.üyesi bir mühandisle de hali hazırda başka bir proje için çalışıyoruz hedef olarak temmuz sonu için bitiş verdi ancak bu 2.revizesi eğer temmuz sonu da olmazsa o projeyide bu ekibe dahil etmeyi hedefliyorum.

İletişim bilgilerinizi ve şu anki işinizde dahil olmak üzere diğer bilgilerinizi [Misafirler Kayıt Olmadan Link Göremezler Lütfen Kayıt İçin Tıklayın ! ] adresine mail atarsanız ve ortaklık yapısı yada çalışma şartları konusunda tercihinizide bildirirseniz değerlendirip en kısa sürede dönüş sağlayacağım.

Bilgi: Projelerin olabilirliği ve yüksek talep edilebilirlik oranı ile ciddi ihtiyaca bağlı talep eğilimi olduğu teyit edilmiştir.

Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

Evet başvuruları forum üzerinden de yapabilirsiniz arkadaşlar.. TEŞEKKÜR EDERİM ADMIN.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin