2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Junior Member sbrks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMİ

Merhaba Arkadaşlar,

CPA Danışmanlık tarafından , Yönetim Organizasyon Uzmanı Veli Ayçiçek eğitmenliğinde " KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ " eğitimi düzenlenecektir. Eğitim İstanbul'da gerçekleştirilecek olup eğitim sonunda katılımcılara aşağıda belirtilen 5 adet kalite yönetim sistemleri sertifikası verilecektir.

Eğitimin süresi 3 gündür. Eğitim ücreti 180 TL’dir.
    Eğitim Tarihleri : 6 , 7 , 8 Ağustostur.

KATILIM İÇİN : İsim, Soyisim, Telefon, Mail Bilgilerinizi ... adresine mail gönderebilirsiniz.

5 SERTİFİKALI KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMİ

1 * ISO 9001:2008 – KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ –
    ISO Kalite Yönetim Standardı ; bir ürünün üretiminden yada hizmetin sunumundan , müşteriye ulaştığı yere kadar her süreçte müşterisinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak kalite güvencesi altına alan standarttır.
    Bu belgenin alınması ‘’ Kalite’’nizin güvence altında olduğunu gösterir.

2 * ISO 9001:2008 İÇ TETKİKÇİ EĞİTİMİ

3 * ISO 14001:2004 – ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ -

ISO 14001 Standardı sanayi kuruluşları faaliyetleri nedeniyle çevreye verdiği zararı en aza indiren , hammadde ve enerji tüketimini azaltarak finansal açıdan yarar sağlamalarına destek olan bir standarttır.

4 * OHSAS 18001:2007

OHSAS 18001 Standardı iş kazaları ve meslek hatalarını en aza indirmek , işçi sağlığı ve gücenliği ile ilgili yasal yükümlülükleri yerine getirmek isteyen işyeri için karşılanması gereken şartları içerir.

5 * STRATEJİK YÖNETİM

Stratejik yönetim, stratejik planlama ve denetimi de kapsayacak şekilde, kuruluşun bulunduğu nokta ile ulaşmayı arzu ettiği durum arasındaki yolu ifade eder.
    Kuruluşun amaçlarını, hedeflerini ve bunlara ulaşmayı mümkün kılacak yöntemlerin belirlemesini gerektirir. Uzun vadeli ve geleceğe dönük bir bakış açısı taşır. Kuruluş bütçesinin uzun dönemli amaç ve hedefleri ve öncelikleri ifade edecek şekilde hazırlanmasını, kaynak tahsisinin bu önceliklere göre yapılmasını ve sonunda hesap verme sorumluluğunu içerir.

Administratör Ahmet EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    258
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    10

Ynt: KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMİ

Reklam yapmak malesef yasak.

LinkedIn Profile: http://www.linkedin.com/profile/view?id=84138498

Muhendisim.Org Owner
    Please feel free to contact...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin