4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Junior Member zeynepeğitim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    0

“CE İŞARETİ”NİN İLİŞTİRİLMESİ HAKKINDA BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HERŞEY 8 EYLÜL’DE…

Günümüzde başarının ön koşulu, rakipler arasında fark yaratmaktır. SZUTEST, bu koşulu göz önünde bulundurarak başarıyı gaye edinmiş herkese test ve belgelendirme hizmetinden sonra eğitim hizmeti de vermeye başlamıştır. Amacımız, 50 yıllık bilgi ve birikimimizi sizlerle paylaşarak çalışmalarınıza destek olmaktır.

SZUTEST, 8 Eylül 2007 tarihinde “CE İŞARETLEMESİ ve YENİ YAKLAŞIM DİREKTİFLERİ GENEL BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ” düzenlemektedir.

CE işaretlemesi hem Avrupa Birliği Üyesi ülkelerde hem de ülkemizde yasal zorunluluktur. Büyük sanayiciler ve üreticilerin ürün belgelendirmelerinde vasıflı personel çalıştırmaları gerekmektedir. Bu bağlamda üreticiler CE Belgelendirme konusunda bilgi sahibi olan, bu konuyu araştırmış mühendisleri işe alımlarda tercih etmektedirler.

Bu eğitimle amacımız, Avrupa Birliği Uyum Yasaları sürecinde teknik uyum koşullarının nasıl sağlanacağını ve güvenli ürünlerin piyasaya sunulması için gerekli olan uygulamaların nasıl olması gerektiğini katılımcılara aktarmaktır.

Eğitim Tarihi : 8 Eylül 2007
    Eğitim Yeri : The Green Park Bostancı Resort & Hotels / İST
    Eğitim Ücreti : 300 YTL + KDV
    Öğrencilere Özel Eğitim Ücreti: 200 YTL + KDV

(Eğitim ücretine sabah kahvaltısı, öğle yemeği-açık büfe-, sınırsız içecek ve eğitim notları dahildir.)

Eğitim sonunda tüm katılımcılarımıza “Yetkinlik&Katılım Sertifikası” verilecektir.

Administratör Ahmet EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    258
    Bölümü
    Makine
    Tecrübe Puanı
    10

Ynt: “CE İŞARETİ”NİN İLİŞTİRİLMESİ HAKKINDA BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HERŞEY 8 EYLÜL’DE…

ekteki dosyayı kaldırdım, düşünen olursa bu başlığa yazar,

Kontrol ederseniz,eğer amacınız reklam değilse bize ve kendinize yararlı olursunuz,

Umarım yanlış anlaşılmadım.

LinkedIn Profile: http://www.linkedin.com/profile/view?id=84138498

Muhendisim.Org Owner
    Please feel free to contact...

Junior Member emrahsunkur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Ynt: “CE İŞARETİ”NİN İLİŞTİRİLMESİ HAKKINDA BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HERŞEY 8 EYLÜL’DE…

arkadaşlar bu kurs 2008 yılında da yapılırmı birinci sınıf öğrencileri katılabilirmi lütfen yardım olun

Junior Member muratmanyaslı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben yeni mezun oldum ce yetkisi veren bir firmada çalışma imkanımız varmı yardımcı olabilecek varmı mak.muh.mezunuyum tesekkurler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin

Konuyu Favori Sayfanıza Ekleyin